Author: b***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好看實用好貨就買了
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$35
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Pattern Type | Animal |
| Shapepattern | Square |
| Style | Simple |
| Occasion | Holiday |
| Features | Portable |
| Specification | Middle |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Box |
| Surface Finishing Type | Unfinished |
| Color | Pink |
| Type | Cosmetics Storage |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 4 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| SKU | sb2308100020915139 |
Author: b***7
Date:
Review: 好看實用好貨就買了
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: a***8
Date:
Review: 顏色好看,使用方便,很實用!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: S***7
Date:
Review: Finally arrived! I was worried it wouldn’t fit large pads, but it really does! Perfect for those with big or open bags. Best solution, thank you!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: s***a
Date:
Review: حبيتتتتت حبيتتتتتتتت كتيررررررررر كتيررر
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.